OVER 80000 KUNDER | INGEN DYRETESTING

TEAMET

Sammen er vi best! Makeup Mekkas flotte og flinke medarbeidere :

 

 Hilde Jeridi

FOUNDER / CEO

hilde@makeupmekka.no

Hildes har et brennende hjerte for både sminke og entreprenørskap. Hun har dessuten hoppet fallskjerm over Florida. 

 

  

Alexander Fox

PURCHASING MANAGER

alexander@makeupmekka.no

Alex er en djevel på systemer. Han er tidligere ansvarlig for innkjøpssystem på IKEA i Norge, kan 50 desimaler i pi og har sunget på Nobelfesten. 

 

  

 

 

 

 

Katja Ivarson

MARKETING / PARTNER 

katja@makeupmekka.no

Katja er svak for alt som er fritert og elsker dyr kaffe laget av folk med fancy tittel.

 

  

 

 

 

Madeleine Karlsson

LAGERANSVARLIG

madeleine@makeupmekka.no

Madde har stålkontroll på lageret vårt. Hun er dessuten en ekte globetrotter med 130 land i ryggen, og har ridd på struts i Sørafrika!

 

 

 

 

 

 

 

Marthe Mathisen

LAGERMEDARBEIDER 

lager@makeupmekka.no

Marthe pakker raskere enn sin egen skygge! 

 

 

Elena Mihalescu

REGNSKAPSANSVARLIG / ACCOUNTING MANAGER 
elena@makeupmekka.no
Elena har orden på tallene. Hun rett og slett elsker å se tall flytte seg fra debit til kredit!

 Ida Dammen

KUNDESERVICE - OG LAGERMEDARBEIDER

ida@makeupmekka.no

Ida holder orden på både kunder og pakking. Hun bor i en gammel kirke! 

 


 

 

 

Anju Hamilton Helle

MARKETING & CONTENT COORDINATOR
anju@makeupmekka.no
Anju får betalt for å sitte på Insta og snap dagen lang - og det gjør hun veldig bra! Hun er født i Nepals fjellheim, og elsker noe digg for hånden til å gnage på.

 

  

 
Sammy Jeridi 
KUNDERSERVICEANSVARLIG
sammy@makeupmekka.no

 

 

 

Sophie Persson
LAGERMERADBEIDER
sophie@makeupmekka.no

 

 

 

 

 

 

 Linn Holmgren

LAGERMERADBEIDER
linn@makeupmekka.no
Linn er mye sterkere enn hun ser ut som, og elsker kaffe og sjokolade.

 

+ flere titalls dyktige kjemister og produktutviklere over hele verden, som er eksperter på det de gjør!

 

 

 

 

Søk i butikken